O nás

Úvod » O nás

Ve výškÁch jsme doma

Výšky samotné jsou naší vášní. Proměnili jsme svůj koníček a vášeň pro pohyb ve výškách v prostředek své obživy. Pohyb vysoko nad zemí, ať už na střeše, plošině, či laně je pro nás přirozený. Díky tomu se můžeme naplno věnovat řemeslné činnosti, aniž by nás rozptylovalo vzduchoprázdno pod nohama. Přístup k problematickým místům a provedení výškových prací zajistíme horolezeckou technikou. Minimalizujeme tím riziko vzniklé strachem. Když pověsíte na střechu souseda od vedle, můžete čekat cokoli. Jen ne to, že budete v klidu. Jsme srdcem horolezci. Výškové práce jsou pro nás denním chlebem. Proto máme čistou hlavu a možnost zaměřit se na samotnou opravu, aby byla provedena v co nejlepší kvalitě.

Díky naším profesionálně proškoleným pracovníkům pro vás dokážeme opravit či umýt místa těžko přístupná. Jedná se o stavby nebo jiná místa, kde není možné z různých důvodů postavit lešení. Těžko přístupné střechy, komíny, římsy pro nás nejsou překážkou. Věže  a věžičky nebo exponované sochy,  či od zbytku fasády izolované balkóny a další místa vyžadující výškové práce pro nás jsou vítanou výzvou.

Dostaneme se na místa, kam se jiní neodváží.

Výškové služby

Budovy jejichž technický stav je v pořádku, si zaslouží údržbu, ochranu a péči. I pro ně jsou tu Výškové služby. Pracujeme především na laně. Jsme ale flexibilní a v případě potřeby si zajistíme přístup pomocí lešení, dočasných konzolí, závěsných lávek nebo vysokozdvižné plošiny.
Instalace zábran proti ptactvu je důležitá součást péče o krásné omítky, aby nebyly znečištěné a vystavené škodlivému účinku ptačího trusu.
Výškové mytí oken, kancelářských budov, stínící techniky (žaluzií)  a výškové mytí fasád dá zdánlivě zničené a sešlé budově úplně jinou tvář.
Naše výškové služby poskytujeme i průmyslovým areálům. Jedná se o výškové montáže vzduchotechniky a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme  veškerý servis ohledně čištění a nátěrů průmyslových prostor.
Mezi naše Výškové služby patří i výškové opravy a mytí fasád. Zvláště pak preventivní nátěry proti opětovnému usazovní nečistot a plísní. Umyjeme graffity a ošetříme nátěrem pro snadné mytí, pro případ, že se takový umělec vrátí malovat na vašem majetku.
Výškové služby zahrnují i péči o dřeviny. Především stromy. Provádíme kácení nebezpečných, starých, nemocných a chátrajích stromů. Ty rostou často v blízkosti lidských obydlí, která svým pravděpodobným pádem ohrožují. O zdrave stromy pečujeme. Stabilizujeme jejich korunu pomocí bezpečnostních vazeb. Provádíme zdravotní a redukční řezy tak, abych prodloužili jejich životnost a zamezili zbytečnému poražení jinak zdravého stromu.

Naše výškové služby

 • Výškové klempířské práce
 • Výškové montáže vzduchotechniky
 • Výškové montáže ocelových konstrukcí
 • Výškové svářečské práce
 • Výškové montáže a údržba stínící techniky (žaluzií)
 • Výškové zednické práce
 • Výškové čištění průmyslových prostor
 • Výškové mytí, opravy a nátěry fasád
 • Výškové mytí oken
 • Výškové montáže zábran proti ptactvu
 • Výškové opravy a rekonstrukce střech
 • Výškové shazování sněhu
 • Výškové instalace a sundávání sezonních dekorací
 • Výškové kácení nebezpečných stromů, bezpečnostní vazby

Výškové služby poskytujeme v Praze, Středočeském kraji ale jsme mobilní a flexibilní. Není pro nás problém zajistit výškové práce na libovolné adrese v České republice.
Naši pracovníci prochází každoročně odborným proškolením pro pohyb ve výškách a nad volnou hloubkou tak, aby pro něj pohyb v tomto neobvyklém prostředí byl samozřejmostí.

Havarijní výjezdy

Mezi Výškové služby, které poskytujeme, patří výškové opravy a rekonstrukce střech. Výměna krytiny, výškové klempířské práce a výškové svářečské práce. Výškové zednické práce jako oprava komínu nebo okrasných říms jsou samozřejmostí. Stejně tak havarijní výjezdy.

Máte starý krásný dům. Najednou prasklá římsa ohrožuje vás, kolemjdoucí osoby nebo váš majetek!? Zavolejte a situaci vyřešíme. Rychle a operativně.  Nezbytná opatření proti uvolnění dalších částí provedeme v co nejkratším čase. Společně pak probereme následující opravy.

V případě nutnosti nás neváhejte kontaktovat. Připravte si co nejvíce údajů. Čím více detailů o nehodě poskytnete, tím lépe a rychleji mohou naši pracovníci zareagovat na váš požadavek. Sdělte nám do telefonu vše, co vás napadne.

Odpovězte si na tyto otázky

 • Čeho se havárie týká? Zatéká k vám? Opadává kus fasády?
 • O jakou jde budovu? Vila? Kancelářská budova? Historická stavba?
 • V jaké výšce se závada nachází?
 • Jak velká je zasažená plocha?
 • V jaké části? Fasáda? Střecha? Světlík?
 • Jaký jde materiál? Odhadněte alespoň přibližně.
 • Ohrožuje havárie někoho na zdraví či životě?
 • Jakým způsobem je místo přístupné? schodiště...střecha....žebřík.
 • A nakonec samozřejmě kontaktní osoba a adresa havárie.

 

Spolupráce s profesionály

Ke spolupráci si vybíráme lidi se stejnou fascinací výškami, jakou nacházíme sami u sebe. Jedná se o lidi s dlouholetou zkušeností ve svém oboru. Srdcem jsou tito lidé horolezci. Pohyb ve výškách je jejich pracovní náplní i náplní volného času. Dny a týdny každoročně strávené v závěsu na laně vyvolávají potřebu zvládat toto prostředí co nejlépe a co možná nejbezpečněji. Takoví lidé jsou naší inspirací.
Se stejnou pečlivostí přistupujeme k výběru těch pracovních partnerů, kteří za nás stojí nohama pevně na zemi. Vyrábí pro nás řemeslné produkty určené k instalaci u našich zákazníků. Také vyrábí materiál a nářadí, které při své práci ve výškách využíváme. Volíme kvalitu a zkušenost, na kterou se můžeme spolehnout.

Profesionální vybavení

.....kterému důvěřujeme.
Pro pohyb ve výškách používáme nejmodernější bezpečnostní vybavení vyzkoušené generacemi lezců a testované v pracovním prostředí.

Líbí se Vám naše práce?

Pokud máte zájem o podobné služby, stačí vyplnit formulář a my se s Vámi spojíme a domluvíme se na spolupráci.

Budeme se těšit na viděnou, Výškové služby.

Opište z obrázku: