Prodej a revize vybavení

Úvod » Služby » Prodej a revize vybavení

PRODEJ A REVIZE VYBAVENÍ

Revize vybavení provádíme ve spolupráci s firmou Alturas. Pro nákup pracovního či lezeckého vybavení navštivte Alturas shop.

Prostředky osobní ochrany, kterými jsou osobní ochranné pracovní prostředky (dále jen OOPP) proti pádu, se používají v případě, kdy je použití prostředků kolektivní ochrany (lešení, zábradlí, sítě, atp.) nedostatečné, neúčelové nebo příliš nákladné vzhledem k povaze prováděných prací.

Požadavky na provádění revizí upravují jednotliví výrobci v návodech na použití. Platné revizní zkoušky používaných prostředků OOPP společně s platným osvědčením o odborné způsobilosti k provádění prací ve výškách a nad volnou hloubkou jsou základními dokumenty, které požadují kontroly z inspektorátu práce, odběratelé stavebních děl a obecně je lze považovat za znak profesionality a zodpovědnosti firmy.

Revize OOPP pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou mají platnost 12 měsíců. V případě mimořádné události (např. pád s nepříznivým pádovým faktorem, zatížení prostředku přes ostrou hranu, atp.) nebo při porušení návodu na použití, je nezbytné předat OOPP k revizi neprodleně.

Líbí se Vám naše práce?

Pokud máte zájem o podobné služby, stačí vyplnit formulář a my se s Vámi spojíme a domluvíme se na spolupráci.

Budeme se těšit na viděnou, Výškové služby.

Opište z obrázku: